اعضای تیم

صاحب امتیاز

مژگان سعادتمندی

مژگان صاحب امتیاز و مدیر کانون آگهی و تبلیغات صِفرصَد است . پرشور و فوق وسواسی و حامی کودکان کار است. در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس بوده و در هر نرم افزار، دستی دارد. وی همچنین معتقد به رعایت حقوق حیوانات می‌باشد و برخلاف ظاهری جدی، قلبی مهربان دارد.

بنیان گذار و مدیر هنری

رضا سروش

آقای مدیر و بیشتر لیدر صِفرصَد. سروش هر چه رشته در دانشگاه بوده را خوانده اما بیشتر ایشان را به یک معمار، خبرنگار و عاشق سینمای برگمان و لینچ می‌شناسند .
سروش؛ جمع خصوصیاتی که یک مدیر تبلیغات باید داشته باشد را دارد و از همه مهم تر آنکه شما با پنج دقیقه صحبت کردن با سروش حتما می‌توانید یک آشنای مشترک با او را پیدا کنید .

مدیر دپارتمان عکاسی

امیرمهدی ناصری اقدم

امیرمهدی از 18 سالگی به جامعه معلمان ریاضی پیوست و در کنار آن عکاسی پُرتره و نورپردازی را هم ادامه داد.
امیر از اعضای اولیه صِفرصَد بوده و هست .شما می‌توانید از او بجز عکاسی چهره و نوپردازی تیزر های تبلیغاتی از دنیای بازی ها و اتاق های فرار سراسر کشور سوالی داشتید بپرسید!

فول‌ اِستک‌ وِب‌ دِوِلوپر

علی حافظی

جوانی با ایده‌های ناب که روزش را از ظهر شروع می‌کند و صبح اول وقت زمان خوبی برای صحبت با او نیست.

وی Senior Full Stack Web Developer بوده و نمونه کارهای قوی و تخصصی زیادی در این زمینه دارد.

اگر علی را در حالت بیدار پیدا کنیم، وضعیت دگرگون می‌شود چون او پر از ایده‌های بکر و خلاقانه است.

مدیر دپارتمان ویدئو آرت

میلاد قاری

میلاد قاری، پیر “صفرصد” نیز نامیده می‌شود.
میلاد مدیر دپارتمان ویدئوی صِفرصد است و سال ها است دوربین به دست، معادن و سالن‌ها و کویر و دریا و کوه‌ها را طی کرده و همیشه به ساحل آرامش با راش‌هایی درست رسیده است . میلاد یک نفر است اما در کار بیشتر از یک نفر انرژی و توان می‌گذارد .

مدیر اکانت

پانیذ رنجبر

پانیذ بلاگر و مدیر ترافیک تبلیغات تحت وب صفرصد است . شما کافی است محتوا را به پانیذ برسانید و بودجه انتشار را اعلام نمایید، تمام شد. حالا محتوا در رسانه های هدف در ساعت مناسب با تگ های دقیق منتشر شده است .

کارگردان هنری و تدوینگر

حسین سروش

جوانی رعنا و خوش سیما با موهای بلند که دانشجوی رشته معماری است.

وی طراحی بسیار خلاق و از خنثی ترین اعضای تیم صفرصد می‌باشد.

عکاس و مدیر آتلیه عکاسی

عاطفه ابوئی

عاطفه بیش از آنکه مدیر آتلیه صِفرصَد باشد، دختر مهربان و دقیق ما است که شما می‌توانید کارهای مهم و زمانبندی پروژه‌ها را با خیال راحت به او بسپارید .

مدیر دپارتمان وب

زهرا صحابی امجد

من زهرا هستم و همین صفحه ای که مطالعه می‌کنید را طراحی کرده‌ام . شما در حوزه وب و سئو سایت با من کانکت می‌شوید . دنیای وب جایی است که زندگی، کار و تفریح می‌کنم.

ساخته شده توسط آریا وردپرس. کلیه حقوق این سایت محفوظ است