سوالات متداول

شما در چه حوزه هایی تبلیغات انجام می‌دهید ؟

صفرصد محتوا تولید می‌کند و کارش صرفا تبلیغات نیست . تبلیغات کلمه کلی است که موارد لازمش محتواست . ما تولید کننده محتوای تبلیغاتی هستیم .

تیزر چند میزنید ؟ 😊

اول باید بگیم که تیزر کلمه درستی برای یک ویدئوی تبلیغاتی نیست . تیزرها ویدئوهای کوتاه شده و خلاصه از ویدئوی اصلی هستند. قیمت ساخت ویدئوهای تبلیغاتی ( کورپریت ویدئو) بسته به سناریو، استراتژی تبلیغاتی و یک عالمه قسمت های دیگر بستگی پیدا خواهد کرد . بنابراین ما بعد طی مراحلی و بودجه بندی بر اساس نیاز شما قیمت های مختلف برای ساخت یک ویدوئوی تبلیغاتی را اعلام می کنیم .

از کجا باید شروع کنیم؟

نقطه عزیمت ما برای گرفتن یک سفارش از شما دریافت بریف و ارسال پروپزال است که بین 3 تا 7 روز کاری مرحله صفر را انجام می دهیم و بسته به سفارش شما اجرا می نماییم .

چرا تیم شما رو انتخاب کنیم؟

اول اینکه ممنون که به تیم ما اعتماد می کنید و باید بگیم خلاقیت، سرعت و انرژی زیادی برای ساختن محتواهای شما داریم . ما از کارهایی که انجام میدیم و نتیجه اون بسیار بسیار لذت می بریم .

در کدام آیتم ها پروژه های بیشتری انجام داده اید؟

صفرصد با عکاسی صنعتی از مبلمان آکتونای دانمارک کارش رو آغاز کرد و با عکاسی تئاتر، مشارکت در تولید فیلم های کوتاه سینمای تجربی و ساخت مستندهای صنعتی فعالیتش رو ادامه داد . صفرصد در ادامه و به واسطه فعالیت های رسانه ای و خبرنگاری خود، خدمات واحد PR را به روابط عمومی سازمانها و شرکت ها ارائه نمود و بصورت تخصصی محتواهای ، گرافیک دیزاین، مستندهای صنعتی و شرکتی، ویدئوهای تبلیغاتی و پادکست را تولید نمود.

ساخته شده توسط آریا وردپرس. کلیه حقوق این سایت محفوظ است